Diskusní téma: DISKUSE

Datum: 19.09.2010

Vložil: jose

Titulek: Re: Jose

Tento týden to vidím takto..je před turnajem a je blbost sa pár hodin před ním odrovnat..takže bych to chtěl takto: 20 minut technický trenink zaměřený na individuální techniku(drgyho cvičení) , dalších 20 minut cvičení na přehled a přihrávku a posledních 20 minut herní cvičení - herní situace. Po té bych už proti sobě florbal nehrál, radši bych pošetřil síly na sobotu..místo toho bych si sedl, pořešil organisační věci, jako je volba kapitána, asistenta, odjezd na zápas atd..

Datum: 19.09.2010

Vložil: memphistto

Titulek: Re: Re: Jose

vicemene ses trefil do toho co bych rad udelal. Chci poresit presilovku, pak rozehrani standartek, prihravky .. pak organizaci a pak kdo bude chtit si chcilku zahrat.. ale vicemene jen technicky bez kontaktu.

Datum: 16.09.2010

Vložil: memphistto

Titulek: To: Jose

resime, jestli prodlouzit trenink od 19 do 21 ci ne. Jak se k tomu stavis ty?

Datum: 16.09.2010

Vložil: Mikes

Titulek: Re: To: Jose

Sice se nejmenuju Jose,ale ja bych to klidně prodloužil,ale jen za předpokladu že bude mít zájem dost hráčů,protože v pátek mi to přišlo strašně rychlé

Datum: 16.09.2010

Vložil: jose

Titulek: Re: To: Jose

Ja sa menuju jose a muj nazor je totožný s názorem Mikesa..

Datum: 14.09.2010

Vložil: memphistto

Titulek: skupina na Face

povinne se vsichni zaregistrovat!!!!!!!! bude tam vsechno..at to nikam nepisu 2x... je tam prakticky cely tym .. ten kdo face nema, tak si ho hold zalozi.. (asi 2 clenove). komunikace bude probihat vyhradne tam. vcetne registrace na treninky... takze sup.. at uz tam ste vseci... nazev skupiny je FBK Devils VK.. meli bysme mit temer vsichni pozvanku do skupiny.

Datum: 14.09.2010

Vložil: jose

Titulek: Re: skupina na Face

Tak to prr, žádný zkur**** fuckbuk nemám a ani ho mět nebudu!!! To říkám na rovinu..mě stačí tyto stránky, proto sa aj dělali..a když to tu psat nebudete, tak to hold vědět nebudu..a basta..ale..kdyžtak su na icq občas, takže tam si mna pridat možete.. 271 - 080 - 790

Datum: 15.09.2010

Vložil: memphistto

Titulek: Re: Re: skupina na Face

Si uplne posledni... si ho zaloz ciste jen na tohle... ma to vyhody oproti temto strankam... registruji se tam i treninky... i Mikes si to zalozil.. staci to na nic jineho nepouzivat.. ani svoje jmeno si tam dat nemusis ... vsechno muzes vyplnit imaginarne. To zvladnes :)

Datum: 15.09.2010

Vložil: Mikes

Titulek: Re: Re: Re: skupina na Face

Tak Chozéčku,klidně si to založ,já to mám jen na to,mě nezajímají ničí fotky a sedět u toho jak kretén taky nebudu.Mám to jen kvuli florbalu,jinak já patřím mezi odpůrce a vždycky patřit budu,bohužel už nás je málo.PS:nehlaš se tam :)

Datum: 15.09.2010

Vložil: Dan

Titulek: Re: Re: Re: Re: skupina na Face

P.S.:přesně tak José, nehlaš se tam, mrdaj na to! ;-)

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek

SPONZOŘI

www.eflorbal.cz

EXKLUZIVNÍ SLEVY pro členy FBK Devils - bližší info u trenérů a vedoucích oddílu!

SPONZOR - A

Široký výběr elektrospotřebičů za NEJNIŽŠÍ CENY!!!

SPONZOR - B

NEJLEVNĚJŠÍ POTRAVINY VE VAL. KLOBOUKÁCH...

SPONZOR - C

Prodej + montáž oken - RYCHLE, KVALITNĚ, LEVNĚ!!!

SPONZOR - D

TA SPRÁVNÁ AUTOŠKOLA PRO VÁS!!!

SPONZOR - E

Místní oblíbený bar - široký výběr ALKO / NEALKO nápojů a VÝBORNÝCH JÍDEL!