Diskusní téma: DISKUSE

Datum: 15.09.2010

Vložil: memphistto

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: skupina na Face

dobre chose.. vidim ze minimalne 2 lidi co ti tu rikaju at sa tam nehlasis ti budu dobrovolne tlumocit vsecko co sem tam ja napsal.. Nemam nic proti tomu.. Nechavam to ciste na tobe... Bud oni nebo face

Datum: 16.09.2010

Vložil: jose

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: skupina na Face

NE!NE! ..a ..NE!!! Prostě sa tam registrovat nebudu,nechcu s tim fuckbukem met nic společného,nechcu tam chodit,nechcu tam nic psat, prostě já su antifejsbukář jak Brno!! ..www.antifacebook.wz.cz .. a jak mna naserete,kupim si z tama tricko a budu v tom chodit na treninky :) - teda pokud me nekdo da vedet kdy su, kdyz ted NEBUDU v obraze..sak take paradni stranky mame a mosite vymyslat neco zas jineho..ale jinak.sak kdyz bude neco duleziteho, verim, ze me to tu napisete..ono to ted budu vlastně stránky enem pro mna,paráda:)

Datum: 16.09.2010

Vložil: memphistto

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: skupina na Face

tak teda specielne pro tebe.. treninky kazdy patek od 19. Pred kazdym treninkem me tady na TYHLE stranky napises ci na trenink jde nebo ne. Pred kazdy zapasem to same ci jedes nebo ne. Pokud nepujdes tak duvod proc nejdes... Je to sice jak ve skole, ale je to pro prehled kolik lidi jde do haly aby kdyz bude malo lidi se hala zrusila a zbytecne neplatila. pripadne abych vedel kdo jede na turnaj. :) a mozes teda byt bez face :-P

Datum: 16.09.2010

Vložil: jose

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: skupina na Face

v pořádku:) tak se mi to líbí..je to sice jak u malych,ale je pravda,ze platit halu pro 4 lidi by nemelo smysl..Jinak zitra na trenink chcu jit, su od rana ve Zline, tak doufam ze to stihnu,ale urcite jo!!!

Datum: 15.09.2010

Vložil: memphistto

Titulek: Re: Re: skupina na Face

Jose: pokud mas nejaku segru nebo nekoho tak at si tu skupinu treba prida ona a zaregistruje sa za tebe... rikat ti moze vsecko jak sa tam neco objevi... to je taky varianta. a nebo nezbyde nez sa teda obcas poptat nekoho.. ja to vsude 2x davat nebudu navic tadya nejde spousta veci co jde tam. takze sup at ta tam uz mam :)

Datum: 13.09.2010

Vložil: Drgy

Titulek: !!!! NEZAPLACENÁ LICENCE !!!!

Vážení pánové :D --- za 14 dní nám začíná první turnaj a ještě nemá většina lidí zaplacenou HERNÍ LICENCI (500,-Kč pro letošní sezónu)!!! Zaplaceno má pouze Špalek, Mikuška, Psota a já jsem to platil za sebe, Domase, Chroma a Joseho!!! Buď si to zaplaťte sami (přes FIS) nebo mi ve více lidech přineste peníze a já to zaplatím hromadně! Jak chcete... Musí to ale být zaplacené včas, abyste mohli nastoupit a hrát už toho 25.9.!!! Florbalu zdar..

Datum: 13.09.2010

Vložil: Dan

Titulek: Re: !!!! NEZAPLACENÁ LICENCE !!!!

Šak sedum lidí, to už je docela pěkné číslo na zápas ne? :-D

Datum: 14.09.2010

Vložil: Drgy

Titulek: Re: Re: !!!! NEZAPLACENÁ LICENCE !!!!

Pravda :-D ale za dvě pětky bych se nezlobil.... ;-)

Datum: 14.09.2010

Vložil: Mikes

Titulek: Re: Re: Re: !!!! NEZAPLACENÁ LICENCE !!!!

Info pro trenéra:jestli si viděl jurský park jak tam T-rex roztahuje tlamu,tak úplně stejně ju roztáhnu aj já a tu tvoju Ti uhryznu až u prdele jak nás pojede jen sedum.Doufám že nás nebude jen patnáct na papíře,ale při zápase na place,jináč jak budeš ukůslý až po tu prdel tak to bude jediné místo kam si pak při zápase můžeš vrazi hokejku.
PS:F(fekal)B(bojs)K(klub) FOREVER

Datum: 11.09.2010

Vložil: Drgy

Titulek: TRÉNINK

Včerejší trénink mě po dlouhé době bavil... Ale všichni jsme viděli, že to zatím není žádná sláva! Musíme ješte hodně máknout :)) Ale myslím, že by to mohlo letos šlapat dobře!!!

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Přidat nový příspěvek

SPONZOŘI

www.eflorbal.cz

EXKLUZIVNÍ SLEVY pro členy FBK Devils - bližší info u trenérů a vedoucích oddílu!

SPONZOR - A

Široký výběr elektrospotřebičů za NEJNIŽŠÍ CENY!!!

SPONZOR - B

NEJLEVNĚJŠÍ POTRAVINY VE VAL. KLOBOUKÁCH...

SPONZOR - C

Prodej + montáž oken - RYCHLE, KVALITNĚ, LEVNĚ!!!

SPONZOR - D

TA SPRÁVNÁ AUTOŠKOLA PRO VÁS!!!

SPONZOR - E

Místní oblíbený bar - široký výběr ALKO / NEALKO nápojů a VÝBORNÝCH JÍDEL!