Diskusní téma: DISKUSE

Datum: 07.12.2010

Vložil: jose

Titulek: pro spoluhráče od legendy

Drazí spolubojovníci..nezbývá, než Vám vyseknout poklonu..abych pravdu řekl,když jsem viděl, kolik Vás v nedělu pojede (nebo spíš nepojede), moc jsem Vám nevěřil. Ale jak mi hned pak Špála psal, jak ste bojovali a že ste dovezli 3 body v takovém počtu,s otevřenou pusou jsem vydechl a počastoval Vás slovy jako hrdinové,bojovníci atd..Nezbývá než Vás pochválit!!!
Díky!

Samotného mě taky mrzí, že nás jelo tolik málo a že ostatní si nebyli ochotni udělat čas, avšak než my a naše soudy, nechť se sami zamyslí nad sebou a nad tím, proč nechali tým spoluhráče,kamarády na holičkách.
Další turnaj je nesmírně důležitý, je potřeba zmobilizovat síly a dovést 6 bodů.
Samozřejmě nevím, kolik nás pojede a s čím soupeři proti nám vyrukují, avšak všechno míň než 6 bodů by bylo zklamáním.
Ale je potřeba se na to dobře připravit,snad v pátek dojdeme v co nejvyšším počtu.

S uctivým pozdravem legenda klobuckého florbalu a účastník paralympijských her v Moskvě roku 1980 jose:)

P.S. Moje účast na turnaji je stále velmi nejistá, v pondělí ( tj. 13.12) pujdu vytahovat stehy a ikdyž budu mít veškerou aktivitu ještě zakázanou, budu se snažit na turnaj jet!
Udělám pro to vše!

Datum: 08.12.2010

Vložil: Mikes

Titulek: Re: pro spoluhráče od legendy

Chozéčku,vždyť je nás na soupisce devatenáct a kdyby to měl každý v hlavě tak v pořádku jak ty,tak nás na každý turnaj deset jede a pohybujem se jak herně,tak tabulkově uplně někde jinde.Kdyby nás víc chodilo,víc by se vyhrávalo a kdyby se víc vyhrávalo víc by nás chodilo,takže když začneme tím že bude chodit víc hráčů,tak budou chodit všichni a přitáhne to i nové,ale zatím sme jen u toho "kdyby nás víc chodilo" bohužel

Datum: 10.12.2010

Vložil: memphistto

Titulek: Re: Re: pro spoluhráče od legendy

hluboka myslenka :)

Datum: 05.12.2010

Vložil: Mikes

Titulek: info pro pověstného Chozého 2

Příští turnaj je v sobotu 18.12. tak doufám že se nebudeme trápit zase v pěti v polu a pojede nás deset.Hrajeme s Bystřicí a snivnicí,tak to musí být šesti bodový turnaj.Protože pro nás je v této skupině jen jeden nehratelný soupeř a to je vsetí a ten postoupit nemůže,tak se o to poperme MY !!!!!!!!!!!!!!!!

Datum: 05.12.2010

Vložil: Mikes

Titulek: info pro pověstného Chozého

Tak zabijácká sestava pěti(+plus dneska výborný Venca Sláčík) statečných nezklamala a v prvním zápase prohrála se ctí 4:2 s domácíme Kunovicema,se kterýma sme po druhé třetině vedli 2:1.Ve druhém utkání sme totálně posrali namachřené počenice,kterých bylo deset proti nám pěti a vedli sme už 4:1,ale síly docházeli a zač...ali se ozývat křeče z vyčerpání a skóre se hrozivě změnilo na 4:4,ale nekonec tam Domas(po krásné Hofově přihrávce) šoupnul 20 vteřin před koncem góla na 5:4 a vítězství sme si už vzít nenechali.Všem co dneska jeli díky za výkon a bojovnost do konce,protože,takhle hraje tým.No a těm ostatním,hlavně čertům a neomluveným absentérum bych jen s chutí,tou nohou ve které nemám křeč,nakopal do prdele.Jen ste tým připravili o další body ....

Datum: 16.11.2010

Vložil: memphistto

Titulek: turnaj

jak to vidis s turnajem jose?

Datum: 16.11.2010

Vložil: jose

Titulek: Re: turnaj

skrze pozitivně trenére:)

Datum: 19.10.2010

Vložil: memphistto

Titulek: To jose

jak vidis trenink 22.10?

Datum: 19.10.2010

Vložil: jose

Titulek: Re: To jose

tak mel bych dojit,tak priprav nejaky obzvlaste vypeceny dobry trenink

Datum: 20.10.2010

Vložil: memphistto

Titulek: Re: Re: To jose

neboj.. mozna bude pratelak s uherskym brodem :-P

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

SPONZOŘI

www.eflorbal.cz

EXKLUZIVNÍ SLEVY pro členy FBK Devils - bližší info u trenérů a vedoucích oddílu!

SPONZOR - A

Široký výběr elektrospotřebičů za NEJNIŽŠÍ CENY!!!

SPONZOR - B

NEJLEVNĚJŠÍ POTRAVINY VE VAL. KLOBOUKÁCH...

SPONZOR - C

Prodej + montáž oken - RYCHLE, KVALITNĚ, LEVNĚ!!!

SPONZOR - D

TA SPRÁVNÁ AUTOŠKOLA PRO VÁS!!!

SPONZOR - E

Místní oblíbený bar - široký výběr ALKO / NEALKO nápojů a VÝBORNÝCH JÍDEL!