Nechápu, proč jsi tak nedočkavý... Mimochodem je to i na ČFBU.. se Zlínem hrajem podle rozpisu v 11:00 a s Bystřicí 14:45!!! Možná to ale začne dřív, jako vždycky, takže buďte v hale s předstihem!
Diskusní téma: DISKUSE
Datum: 22.01.2010
Titulek: Re: Domaci turnaj
Datum: 22.01.2010
Titulek: Re: Re: Domaci turnaj
Jasně šéfe :-)
Datum: 11.01.2010
Titulek: sl
Presne tak borci rikalo se ze hrat budem a dohrajem.tak nebudte srabi a prideme si to vyzrat vsichni at bude jak bude.omlouvam se za sebe,ale ted mam zkousky a patky nestiham protoze chodim na leteckou anglictinu v brne(do polovininy unora).jak dodelam zkosuky,mozna tento tyden budu aspon nedele a pak i patky.na ten nejblizsi turnaj si cas na 90procent udelam,tak doufam ze vy taky at je nakopem aspon doma.jestli muzete fakt vyuzijte haly a chodte trenovat,kazdy vime ze mame co.devils forever borci,uz se tesim ...
Datum: 11.01.2010
Titulek: re
moc se netes..v nedeli chodime 3 a v patek 4 + zbytek co nehraje...takze super. Nektere lidi sem od listopadu nevidel.
Datum: 12.01.2010
Titulek: Re: re
bude uz hrat domas a ten sum?? drgy vyridils jim tu registraci?
Datum: 12.01.2010
Titulek: Re: Re: re
a kdo tam chodi a nehraje..tak at se hodi na soupisku a muzou hrat ne?
Datum: 05.01.2010
Titulek: ČLÁNEK
Je k dispozici nový článek STARŠÍCH ŽÁKŮ!!! Tak si to ogaři pročtěte, dalo mi to dost práce...
Datum: 03.01.2010
Titulek: turnaj
Sem sa ted díval na stránky svazu a 23.ledna hrajem doma se Zlínem a Bystřiců..ted nás na tréninku v pátek asik moc nebude, včetně mě, jsou plesy, ale pak by to chtělo trochu potrénovat a sehrát nějaké situace, protože jak aspon jeden z těch zápasů nevyhrajem, fakt to možem zabalit..zkuste o tom popřemýšlat..
Datum: 04.01.2010
Titulek: Re: turnaj
Jelikož namá nikdo čas ani v neděli,tak se těžko sejdeme v pátek.Budeme mít dva turnaje doma po sobě a jediné co sme za celou "sezonu" dokázali je to že pokaždé hrajeme jako bysme se viděli poprvé.Na prvním turnaji sme se měli sehrát a to bylo taky poprvé co sme měnili složení pětek od té doby sme rádi že na turnaj jedeme s někým na střídání.Do zápasu jdeme s tím že i když jim nějaké goly dáme,tak nás stejně uběhají a porazí,to není jen o kvalitě hráčů,je to i o jejich přístupu.Hraju za klobouky první sezonu a ikdyž ten čas nemám,tak si vemu volno nebo si to nějak přehodím abych přišel,ale proč nás nechodí víc???Vždyť je zápas jen jednou měsíčně a trénink aspoň jednou týdně se snad taký dá stihnout,tak kde je problém???
Datum: 04.01.2010
Titulek: Re: Re: turnaj
Z mé strany absolutní souhlas!!! Je potřeba, aby se nám všem "rozsvítilo" v hlavách a začli jsme něco dělat... Přestože trénuju 2 kategorie (přes týden práce + tuna trenálů a skoro každý víkend turnaje), tak se snažím být na trénincích a jezdit na zápasy (pomoct té menšině, co se odhodlala hrát)! Hrát v 6-7 lidech se fakt nedá! K....A nebuďte pohodlní a sobečtí blbečci a alespoň se uvolněte na zápasy! Před sezónou jsme se jasně domluvili, že hrát budeme a sezónu dokončíme, tak nebuďte srabové a hrajte! Co jsme si zatím navařili, to máme! :(( Trénink bude v pátek od 19:00 a dokonce i v neděli od 12:00 (případné změny napíšu sem)! Florbalu zdar..