Mazec máme 6bodů yahoo:-D.
Diskusní téma: DISKUSE
Datum: 03.10.2009
Titulek: florbal:-D
Datum: 26.09.2009
Titulek: Ing
jo to su ja čičin:-D dobře nic joooo:-D
Datum: 16.09.2009
Titulek: dresy
uz se tesim az budu hrat v novem dresu
Datum: 14.09.2009
Titulek: Tréninky
Drgy stal se mi další úraz mám to na 4-5 týdnů sádra-potom nějaká rehabilitace,tentokrát mám úraz na¨levé ruce.
Datum: 17.08.2009
Titulek: floprbal streda v 19,30
Pojdte si zahrat florbal ve stredu v 19,30. Cim vic lidi tim lip.. zahrajeme hodku nebo hodku a pul...v sokolovne. Pokud mate zajem tak napiste sem nebo na icq 245-363-168 at vime kolik nas bude.
Datum: 15.08.2009
Titulek: ...
https://www.youtube.com/watch?v=b3ROj9CKqtI&feature=related
Dobré ne? :-)
Datum: 13.08.2009
Titulek: pro vsechny
Kdo si chce zitra... to je patek v 19,00 jit zahrat florbalek tak at prijde do sokolovny..budeme tam...tak prijdte at je nas vic... pokud nas bude dost muzeme se na priste domluvit klidne na halu
Datum: 12.08.2009
Titulek: DNES!!!
Nejdete si nekdo zahrat dneska vecer???
piste kdyz tak na vyse uvedene cislo nebo icq...dneska v 8!!!
Datum: 12.08.2009
Titulek: pro vsechny
Kdokoliv z vas co si chcete zajit zahrat florbalek i v tydnu navecer tak se mi ozvete na icq: 245-363-168 nebo na tel: 737 108512. Kdyz se nas par sejde tak se pak podomlouvame na case, a ktery den by se to hodilo. tak se ozvete at je to aspon 3 na 3 ... kdyby vic bylo by to super...vsichni! muzi, zenske,klidne i maly. Par uz nas je... a muzeme se domluvit i na halu :)
Datum: 10.08.2009
Titulek: dresy
Ty dresy nemaji chybu jsou pekne.